Keittiömaailma Espoo Suomenoja

Tule käymään

Martinkuja 10
02270 Espoo

Suomi

Ota yhteyttä

Puhelinnumero: 09-819 4560

Sähköposti: info@keittiomaailma.fi

Tiimimme

Päivi Eloranta

Päivi Eloranta

Suunnittelu ja myynti

044 781 2789

paivi.eloranta@keittiomaailma.fi

Susanna Sonck

Suunnittelu ja myynti

044 781 2772

susanna.sonck@keittiomaailma.fi

Maarit Vettenranta

Suunnittelu ja myynti

044 7812775

maarit.vettenranta@keittiomaailma.fi

Jonna Rönnberg

Suunnittelu ja myynti

044 781 2760

jonna.ronnberg@keittiomaailma.fi

Netta Avikainen

Netta Avikainen

Suunnittelu ja myynti

044 781 2767

netta.avikainen@keittiomaailma.fi

Krista Purtsi

Suunnittelu ja myynti

044 781 2788

krista.purtsi@keittiomaailma.fi

Maarit Haapakoski

Maarit Haapakoski

Suunnittelu ja myynti

0400 606 430

maarit.haapakoski@keittiomaailma.fi

Säde Luttinen

Äitiyslomalla

044 781 2752

sade.luttinen@keittiomaailma.fi

Annika Vuorinen

Annika Vuorinen

Äitiyslomalla

044 781 2781

annika.vuorinen@keittiomaailma.fi

Pia Käyhkö

Pia Käyhkö

Suunnittelu ja myynti

044 781 2769

pia.kayhko@keittiomaailma.fi

Irina Ksenzak

Irina Ksenzak

Äitiysvapaalla

044 781 2765

irina.ksenzak@keittiomaailma.fi

Merita Wiedmer

Merita Wiedmer

Myyntipäällikkö

044 781 2764

merita.wiedmer@keittiomaailma.fi

Jari Savolainen

Jari Savolainen

Linjasaneerausmyynti

040 483 4577

jari.savolainen@keittiomaailma.fi

Leevi Sundberg

Linjasaneerausmyynti

044 781 2757

leevi.sundberg@keittiomaailma.fi

Markus Bollström

Markus Bollström

Rakennusliikemyynti

044 781 2763

markus.bollstrom@keittiomaailma.fi

Pauli Haapakoski

Pauli Haapakoski

Rakennusliikemyynti

044 781 2791

pauli.haapakoski@keittiomaailma.fi

Aino Heiskala

Aino Nykänen

Rakennusliikemyynti

044 781 2792

aino.nykanen@keittiomaailma.fi

Jani Keinänen

Jani Keinänen

Rakennusliikemyynti

050 594 9448

jani.keinanen@keittiomaailma.fi

Susanna Tuhkanen

Susanna Tuhkanen

Sisustussuunnittelija, Poggenpohl suunnittelu ja myynti

044 781 2778

susanna.tuhkanen@poggenpohl.fi

Riitta Kaunisto

Yhteyspäällikkö

044 781 2761

riitta.kaunisto@keittiomaailma.fi

Sanna Rahkonen

Talouspäällikkö

044 781 2768

sanna.rahkonen@keittiomaailma.fi

Heidi Perälä

Heidi Perälä

Taloushallinnon ja myynnin assistentti

044 781 2787

heidi.perala@keittiomaailma.fi

Joni Tuominen

Rakennusliikemyynnin asiantuntija Projektimyynti

040 516 4684

joni.tuominen@keittiomaailma.fi

Vertti Rossi

Vertti Rossi

Toimitusjohtaja

(09) 819 4560

vertti.rossi@keittiomaailma.fi

Tutustu Espoo Suomenojan
Keittiömaailmaan katsomalla
video myymälästä!