Keittiömaailma Tampere Kaleva

Yhteystiedot

Rieväkatu 14
33540 Tampere

Puh.: 010 219 3636

Sähköposti: info.tampere@keittiomaailma.fi

Aukioloajat

maanantai
tiistai
keskiviikko
torstai
perjantai
lauantai
sunnuntai
Petra-keittiöt Milka 960 usvan valkoinen maalattu mdf-ovi

Malliryhmämyynti

Lue lisää

Tampereen Keittiömaailma on monipuolinen, ammattitaitoinen ja palveleva monien merkkien keittiömyymälä. Meiltä saat saman katon alta kaiken, mitä keittiöösi tarvitset: laajan mallistovalikoiman, suunnitteluavun, kodinkoneet, kalusteet, hanat, tasot, asennuksen tai vaikkapa koko remontin.

Meillä on esillä lukuisia valmiita keittiöryhmiä, täysin toimiva testikeittiö sekä kylpyhuoneryhmiä, kodinhoitohuoneita ja säilytysjärjestelmiä.

Tervetuloa tutustumaan!

Tiimimme

Asko Vesanen

Kauppias

050 360 1523

asko.vesanen@keittiomaailma.fi

Tommi Huovilainen

Projektijohtaja PRO-myynti

040 414 1552

tommi.huovilainen@pronovart.fi

Keittiömaailma Arja Vikman

Arja Vikman

Suunnittelu ja myynti

050 344 9626

arja.vikman@keittiomaailma.fi

Jani Rajakangas

Jani Rajakangas

Asennuspäällikkö

050 564 1587

jani.rajakangas@keittiomaailma.fi

Jenna Korkalainen

Jenna Korkalainen

Sisustussuunnittelija, suunnittelu ja myynti

050 431 3925

jenna.korkalainen@keittiomaailma.fi

Hanna Paunila

Hanna Paunila

Suunnittelu ja myynti

050 408 2071

hanna.paunila@keittiomaailma.fi

Tuula Kiiveri

Tuula Kiiveri

Suunnittelu ja myynti

050 564 2352

tuula.kiiveri@keittiomaailma.fi

Nina Haapa

Nina Haapa

Suunnittelu ja myynti

050 408 3049

nina.haapa@keittiomaailma.fi

Anne Hakala

Suunnittelu ja myynti

050-526 5544

anne.hakala@keittiomaailma.fi