Keittiömaailma Tampere Kaleva

Tule käymään

Rieväkatu 14
33540 Tampere

Suomi

Ota yhteyttä

Puhelinnumero: 010 219 3636
Puhelinnumero: Puhelun hinta kiinteän verkon liittymästä 8,35 snt/puh + 6,00 snt/min Matkaviestinverkon liittymästä 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min

Sähköposti: info.tampere@keittiomaailma.fi

Tiimimme

Asko Vesanen

Kauppias

050 360 1523

asko.vesanen@keittiomaailma.fi

Tommi Huovilainen

Projektijohtaja PRO-myynti

040 414 1552

tommi.huovilainen@pronovart.fi

Keittiömaailma Arja Vikman

Arja Vikman

Suunnittelu ja myynti

050 344 9626

arja.vikman@keittiomaailma.fi

Jani Rajakangas

Jani Rajakangas

Asennuspäällikkö

050 564 1587

jani.rajakangas@keittiomaailma.fi

Jenna Korkalainen

Jenna Korkalainen

Sisustussuunnittelija, suunnittelu ja myynti

050 431 3925

jenna.korkalainen@keittiomaailma.fi

Hanna Paunila

Hanna Paunila

Suunnittelu ja myynti

050 408 2071

hanna.paunila@keittiomaailma.fi

Nina Haapa

Nina Haapa

Suunnittelu ja myynti

050 408 3049

nina.haapa@keittiomaailma.fi

Anne Hakala

Suunnittelu ja myynti

050-526 5544

anne.hakala@keittiomaailma.fi

Heidi Helin

Suunnittelu ja myynti

050 467 5880

heidi.helin@keittiomaailma.fi