Yhteystiedot

Ota reilusti yhteyttä ja pyydä minut työmaakäynnille!

Projektimyynti

Projektimyynti palvelee ammattirakentajia. Asiakkaina voivat olla esim. rakennusliikkeet, rakennuttajat, taloteollisuus jne. Tarjoamme kokonaisvaltaista palvelua aina toimituksesta asennukseen sekä uutena nyt myös asukasmuutospalvelua.

Varaa aika projektimyyntiimme.
Sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@keittiomaailma.fi, jos ei ole erikseen mainittu osoitetta.

Espoo, Suomenoja

Martinkuja 10

Joni Tuominen, puh.040-516 4684
joni.tuominen@keittiomaailma.fi

+ Miko Kiiskinen 040-152 8301
+ Markus Bollström 044-781 2763
+ Aino Heiskala 044-781 2792
+ Pauli Haapakoski 044-781 2791
+ Jani Keinänen 050-594 9448
+ Markku Kotti 0500-496 204
 

Jyväskylä

Tourulantie 3

Arto Koskinen
Puh. 0400 430 010
arto.koskinen@keittiomaailma.fi

+ Mari Nevala 040-180 4344 

Joensuu

Pilkontie 3

Jukka Naumanen 

Puh. 0400 171 215

jukka.naumanen@pronovart.fi

Kuopio

Leväsentie 2 B  

Ilkka Suomi

Puh. 0400 569 673

ilkka.suomi@keitiomaailma.fi

Lahti

Launeenkatu 12

Vesa Ulmanen
Puh. 050 464 7828

vesa.ulmanen@keittiomaailma.fi

Lappeenranta

Myllymäenkatu 34

Timo Pellinen

Puh. 0400 556 877

timo.pellinen@pronovart.fi

Oulu

Kempeleentie 9

Juho Silvola
Puh. 040 352 4200
juho.silvola@pronovart.fi

Seinäjoki

Päivölänkatu 2  

Veikko Kitinoja

Puh. 0400 567 259

veikko.kitinoja@pronovart.fi

Tampere

Rieväkatu 14

Tommi Huovilainen
Puh. 040 414 1552
tommi.huovilainen@pronovart.fi

+ Hanna Paunila 050-408 2071
+ Arja Vikman 050-344 9626
+ Nina Haapa 050-408 3049

Turku

Kalustekatu 1

Heikki Soikkeli
Puh. 050-382 7234
heikki.soikkeli@keittiomaailma.fi

+ Liisa Artukka 0400-788 992
+ Marjo Axberg 040-538 3665 

Pori

Itsenäisyydenkatu 1-5

Pasi Välimaa
Puh. 050 338 3989
pasi.valimaa@keittiomaailma.fi

Tehdas, Novart Oy, Nastola

Projektimyynti 

Kouvolantie 225

Puh. 0207 730 730

Linjasaneeraus

Putkiremontti on aina täydellinen hetki keittiön uusimiselle. Keittiömaailman kehittämällä toimintamallilla putkiremontin yhteydessä teetetty keittiö- ja / tai kylpyhuoneremontti sujuu jouhevasti ilman erillistä remonttia.

Varaa aika linjasaneerauspuollelle.
Sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@keittiomaailma.fi, jos ei ole erikseen mainittu osoitetta.

Espoo, Suomenoja

Martinkuja 10

Jari Savolainen, puh.040-483 4577
jari.savolainen@keittiomaailma.fi

Leevi Sundberg, puh. 044-781 2757
leevi.sundberg@keittiomaailma.fi

Helsinki, Lanterna, Isku

Varikkotie 2

Kati Turunen
puh.050-301 1388
kati.turunen@keittiomaailma.fi

Joensuu

Pilkontie 3

Jukka Naumanen 

Puh. 0400 171 215

jukka.naumanen@pronovart.fi

Jyväskylä

Tourulantie 3

Arto Koskinen
Puh. 0400 430 010
arto.koskinen@keittiomaailma.fi

+ Mari Nevala 040-180 4344 

Kuopio

Leväsentie 2 B  

Ilkka Suomi

Puh. 0400 569 673

ilkka.suomi@keitiomaailma.fi

Lahti

Launeenkatu 12

Puh. 0207 479 640
infolahti@keittiomaailma.fi

Arto Kokkonen 040-738 9056

Lappeenranta

Myllymäenkatu 34

Timo Pellinen

Puh. 0400 556 877

timo.pellinen@pronovart.fi

Oulu

Kempeleentie 9

Juho Silvola
Puh. 040 352 4200
juho.silvola@pronovart.fi

Seinäjoki

Päivölänkatu 2  

Veikko Kitinoja

Puh. 0400 567 259

veikko.kitinoja@pronovart.fi

Tampere

Rieväkatu 14

Tommi Huovilainen
Puh. 040 414 1552
tommi.huovilainen@pronovart.fi

+ Anne Hakala 050-526 5544

Turku

Satakunnantie 162

Heikki Soikkeli
Puh. 050-382 7234
heikki.soikkeli@keittiomaailma.fi

+ Marjo Axberg 040-538 3665
+ Liisa Artukka 0400-788 992

Vantaa, Tammisto

Valimotie 18

Miko Kiiskinen puh.040-152 8301,
miko.kiiskinen@keittiomaailma.fi

Puh. 010 219 3696
putkiremontti@keittiomaailma.fi

+ Petteri Ilvonen 050 594 2602
+ Minttu Kupiainen 050-300 4303