Keittiömaailma Espoo Suomenoja

Tule käymään

Martinkuja 10
02270 Espoo

Suomi

Ota yhteyttä

Puhelinnumero: 09-819 4560

Sähköposti: info@keittiomaailma.fi

Tiimimme

Susanna Sonck

Susanna Sonck

Projektivastaava, Suunnittelu ja myynti

044 781 2772

susanna.sonck@keittiomaailma.fi

Maarit Vettenranta

Maarit Vettenranta

Suunnittelu ja myynti (på svenska)

044 7812775

maarit.vettenranta@keittiomaailma.fi

Jonna Rönnberg

Jonna Rönnberg

Suunnittelu ja myynti

044 781 2760

jonna.ronnberg@keittiomaailma.fi

Säde Luttinen

Säde Luttinen

Äitiysvapaalla

044 781 2752

sade.luttinen@keittiomaailma.fi

Annika Vuorinen

Annika Vuorinen

Äitiysvapaalla

044 781 2781

annika.vuorinen@keittiomaailma.fi

Pernilla Arpia

Pernilla Arpia

Suunnittelu ja myynti (på svenska)

044 781 2754

pernilla.arpia@keittiomaailma.fi

Nina Fabritius

Nina Fabritius

Suunnittelu ja myynti

046-922 1632

nina.fabritius@keittiomaailma.fi

Mejreme Miftari

Mejreme Miftari

Suunnittelu ja myynti

044 781 2781

mejreme.miftari@keittiomaailma.fi

henkilökuva

Jenna Selkamo

Suunnittelu ja myynti

044 781 2784

jenna.selkamo@keittiomaailma.fi

henkilökuva

Heli Hakala

Suunnittelu ja myynti

044 781 2782

heli.hakala@keittiomaailma.fi

Irina Ksenzak

Irina Ksenzak

Äitiysvapaalla

044 781 2765

irina.ksenzak@keittiomaailma.fi

Merita Wiedmer

Merita Wiedmer

Myyntipäällikkö

044 781 2764

merita.wiedmer@keittiomaailma.fi

Jari Savolainen

Jari Savolainen

Linjasaneerausmyynti

040 483 4577

jari.savolainen@keittiomaailma.fi

Leevi Sundberg

Leevi Sundberg

Linjasaneerausmyynti Projektipäällikkö

044 781 2757

leevi.sundberg@keittiomaailma.fi

Jaana Eriksson

Jaana Eriksson

Linjasaneerausmyynti

050 3253 235

jaana.eriksson@keittiomaailma.fi

Markus  Bollström

Markus Bollström

Yritysmyynti

044 781 2763

markus.bollstrom@keittiomaailma.fi

Pauli Haapakoski

Pauli Haapakoski

Yritysmyynti, Projektipäällikkö, tarjouslaskenta

044 781 2791

pauli.haapakoski@keittiomaailma.fi

Aino Nykänen

Aino Nykänen

Yritysmyynti, Projekti-insinööri, tarjouslaskenta

044 781 2792

aino.nykanen@keittiomaailma.fi

Maija Koski

Maija Koski

Yritysmyynti, Suunnittelu ja muutospalvelu

044 781 2785

maija.koski@keittiomaailma.fi

Anna Lojamo

Anna Lojamo

Yritysmyynti, Suunnittelu ja muutospalvelu

050 466 3346

anna.lojamo@keittiomaailma.fi

Jani Keinänen

Jani Keinänen

Suunnittelu ja myynti, DEN Finland muutoskohteet

050 594 9448

jani.keinanen@keittiomaailma.fi

Sanna Rahkonen

Sanna Rahkonen

Talouspäällikkö

044 781 2768

sanna.rahkonen@keittiomaailma.fi

Mia Heikinheimo

Mia Heikinheimo

Markkinoinnin ja hallinnon assistentti

044 781 2787

mia.heikinheimo@keittiomaailma.fi

Joni Tuominen

Joni Tuominen

Yritysmyynti, Rakennusliikemyynnin asiantuntija

joni.tuominen@keittiomaailma.fi

Vertti Rossi

Vertti Rossi

Toimitusjohtaja

(09) 819 4560

vertti.rossi@keittiomaailma.fi

Tutustu Espoo Suomenojan
Keittiömaailmaan katsomalla
video myymälästä!