Keittiömaailma Espoo

Tule käymään

Martinkuja 10
02270 Espoo

Suomi

Ota yhteyttä

Puhelinnumero: 09-819 4560

Sähköposti: info@keittiomaailma.fi

Tiimimme

Susanna Sonck

Susanna Sonck

Projektivastaava, Suunnittelu ja myynti

044 781 2772

susanna.sonck@keittiomaailma.fi

Jonna Rönnberg

Jonna Rönnberg

Suunnittelu ja myynti

044 781 2760

jonna.ronnberg@keittiomaailma.fi

Mira Karhunen

Mira Karhunen

Suunnittelu ja myynti

044 781 2752

mira.karhunen@keittiomaailma.fi

Säde Luttinen

Säde Luttinen

Äitiysvapaalla

sade.luttinen@keittiomaailma.fi

Pernilla Arpia

Pernilla Arpia

Suunnittelu ja myynti (på svenska)

044 781 2754

pernilla.arpia@keittiomaailma.fi

Mejreme Miftari

Mejreme Miftari

Suunnittelu ja myynti

044 781 2781

mejreme.miftari@keittiomaailma.fi

Jenna Selkamo

Jenna Selkamo

Suunnittelu ja myynti

044 781 2784

jenna.selkamo@keittiomaailma.fi

Inka Palmu-Lempinen

Inka Palmu-Lempinen

Suunnittelu ja myynti

044 781 2797

inka.palmu-lempinen@keittiomaailma.fi

Katriina Laine

Katriina Laine

Suunnittelu ja myynti

044 781 2789

katriina.laine@keittiomaailma.fi

Nitika Sood

Nitika Sood

Suunnittelu ja myynti

045 234 7275

nitika.sood@keittiomaailma.fi

Jari Savolainen

Jari Savolainen

Linjasaneerausmyynti

040 483 4577

jari.savolainen@keittiomaailma.fi

Pauli Haapakoski

Pauli Haapakoski

Yritysmyynti, Projektipäällikkö, tarjouslaskenta

044 781 2791

pauli.haapakoski@keittiomaailma.fi

Aino Nykänen

Aino Nykänen

Äitiysvapaalla

044 781 2792

aino.nykanen@keittiomaailma.fi

Maija Koski

Maija Koski

Yritysmyynti, Suunnittelu ja muutospalvelu

044 781 2785

maija.koski@keittiomaailma.fi

Anna Lojamo

Anna Lojamo

Yritysmyynti, Suunnittelu ja muutospalvelu

050 466 3346

anna.lojamo@keittiomaailma.fi

Jani Keinänen

Jani Keinänen

Suunnittelu ja myynti, DEN Finland muutoskohteet

050 594 9448

jani.keinanen@keittiomaailma.fi

Erkki Siren

Erkki Siren

Suunnittelu ja myynti

044 781 2773

erkki.siren@keittiomaailma.fi

Sanna Rahkonen

Sanna Rahkonen

Talouspäällikkö

044 781 2768

sanna.rahkonen@keittiomaailma.fi

Mia Heikinheimo

Mia Heikinheimo

Markkinoinnin ja hallinnon assistentti

044 781 2787

mia.heikinheimo@keittiomaailma.fi

Joni Tuominen

Joni Tuominen

Yritysmyynti, Rakennusliikemyynnin asiantuntija

joni.tuominen@keittiomaailma.fi

Vertti Rossi

Vertti Rossi

Toimitusjohtaja

(09) 819 4560

vertti.rossi@keittiomaailma.fi

Tutustu Espoo Suomenojan
Keittiömaailmaan katsomalla
video myymälästä!