Keittiömaailma Oulu

Tule käymään

Kempeleentie 9
90400 Oulu

Suomi

Ota yhteyttä

Puhelinnumero: 0207 229 350
Puhelinnumero: Puhelun hinta kiinteän verkon liittymästä 8,35 snt/puhelu + 7,02 snt/min Matkaviestinverkon liittymästä 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min

Sähköposti: infooulu@keittiomaailma.fi

Tiimimme

Marjo Aspegren

Marjo Aspegren

Suunnittelu ja myynti

040 182 2299

marjo.aspegren@keittiomaailma.fi

Timo Tervonen

Timo Tervonen

Suunnittelu ja myynti

040 665 1142

timo.tervonen@keittiomaailma.fi

Saija Karppinen

Saija Karppinen

Suunnittelu ja myynti

040 187 7794

saija.karppinen@keittiomaailma.fi

henkilökuva

Katja Timonen

Suunnittelu ja myynti

040-171 6400

katja.timonen@keittiomaailma.fi

Juho Silvola

Juho Silvola

Projektimyynti, Rakennusliikkeet, linjasaneeraukset, talotehdas asiakkaat

050 352 4200

juho.silvola@pronovart.fi

henkilökuva

Mika Merilä

Asennustyönjohto

0401465559

mika.merila@mikem.fi

henkilökuva

Annemari Nordenswan

040 717 8641

annemari.nordenswan@novart.fi

henkilökuva

Mika Seitsonen

0400 852 456

mika.seitsonen@novart.fi