Keittiömaailma Tampere Kaleva

Tule käymään

Rieväkatu 14
33540 Tampere

Suomi

Ota yhteyttä

Puhelinnumero: 010 219 3636
Puhelinnumero: Puhelun hinta kiinteän verkon liittymästä 8,35 snt/puh + 6,00 snt/min Matkaviestinverkon liittymästä 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min

Sähköposti: info.tampere@keittiomaailma.fi

Tiimimme

Arja Vikman

Projektipäällikkö

050 344 9626

arja.vikman@keittiomaailma.fi

Erja Rautaneva

Suunnittelu ja myynti

050 577 3260

erja.rautaneva@keittiomaailma.fi

Nina Haapa

Suunnittelu ja myynti

050 408 3049

nina.haapa@keittiomaailma.fi

Anne Hakala

Suunnittelu ja myynti

050-526 5544

anne.hakala@keittiomaailma.fi

Heidi Helin

Suunnittelu ja myynti

050 467 5880

heidi.helin@keittiomaailma.fi

Jenni Mustajärvi

Suunnittelu ja myynti

050-531 3309

jenni.mustajarvi@keittiomaailma.fi

Tommi Huovilainen

Kauppias

040 414 1552

tommi.huovilainen@keittiomaailma.fi

Jani Rajakangas

Kauppias | Asennuspäällikkö

050 564 1587

jani.rajakangas@keittiomaailma.fi