Keittiömaailma Turku Kalustekatu

Yhteystiedot

Kalustekatu 1
20320 Turku

Puh.: 040-756 0069

Sähköposti: info.turku@keittiomaailma.fi

Aukioloajat

maanantai
tiistai
keskiviikko
torstai
perjantai
lauantai
sunnuntai

Palvelemme toistaiseksi vain ajanvarauksella,
Keittiösuunnittelu onnistuu myös puhelin- tai Teams-tapaamisessa.

A la Carte -keittiöt Alone 371

Haluamme varmistaa turvallisen asioinnin sinulle ja henkilöstöllemme, siksi palvelemme toistaiseksi vain ajanvarauksella. Varaa aika kätevään verkkotapaamiseen tai yksityistapaamiseen myymäläämme>>

Turun Keittiömaailma on elämys! Valoisassa ja avarassa myymälässämme on esillä A la Carten ja Petran upeita malliryhmiä sekä viimeisimpiä keittiöinnovaatioita. Ammattitaitoinen ja energinen tiimimme seuraa tiiviisti alan trendejä ja on apunasi koko matkan keittiön suunnittelusta aina asennukseen asti.

Meiltä saat saman katon alta kaiken, mitä keittiöösi tarvitset: laajan mallistovalikoiman, suunnitteluavun, kodinkoneet, keittiökalusteet, hanat, tasot, asennuksen tai vaikkapa koko keittiöremontin. Esillä on myös kylpyhuoneen ja kodinhoitohuoneen kalusteita sekä säilytysjärjestelmiä.

"Rakastamme suunnitella keittiöitä, joihin asiakkaamme rakastuvat!"

Varaa aika keittiösuunnitteluun ja tule tekemään keittiöunelmistasi totta!

Tiimimme

Liisa Artukka

Liisa Artukka

Yritysmyynti, myynti ja suunnittelu

0400 788 992

liisa.artukka@pronovart.fi

Marjo Axberg

Marjo Axberg

Suunnittelu ja myynti

040 538 3665

marjo.axberg@keittiomaailma.fi

Mari Lehtonen

Mari Lehtonen

Suunnittelu ja myynti

050 382 7234

mari.lehtonen@keittiomaailma.fi

Johanna Peiju

Johanna Peiju

Suunnittelu ja myynti

050 431 1078

johanna.peiju@keittiomaailma.fi

Riitta Rauta

Riitta Rauta

Suunnittelu ja myynti

050 430 0847

riitta.rauta@keittiomaailma.fi

Sebastian Örså

Sebastian Örså

Suunnittelu ja myynti

050 569 4954

sebastian.orsa@keittiomaailma.fi

Marika Hulmi

Marika Hulmi

Kauppias

050 464 0675

marika.hulmi@keittiomaailma.fi

Jussi Lehtonen

Jussi Lehtonen

Kauppias

040 835 3526

jussi.lehtonen@keittiomaailma.fi