Keittiömaailma Turku Kalustekatu

Yhteystiedot

Kalustekatu 1
20320 Turku

Puh.: 040-756 0069

Sähköposti: info.turku@keittiomaailma.fi

Aukioloajat

maanantai
tiistai
keskiviikko
torstai
perjantai
lauantai
sunnuntai
A la Carte -keittiöt Alone 371

Turun Keittiömaailma on monipuolinen, ammattitaitoinen ja palveleva monien merkkien keittiömyymälä. Meiltä saat saman katon alta kaiken, mitä keittiöösi tarvitset: laajan mallistovalikoiman, suunnitteluavun, kodinkoneet, keittiökalusteet, hanat, tasot, asennuksen tai vaikkapa koko keittiöremontin.

Meillä on esillä lukuisia valmiita keittiöryhmiä, täysin toimiva testikeittiö sekä kylpyhuoneryhmiä, kodinhoitohuoneita ja säilytysjärjestelmiä.

Tervetuloa tutustumaan!

Tiimimme

Marjo Axberg

Suunnittelu ja myynti

040 538 3665

marjo.axberg@keittiomaailma.fi

Virpi Jumisko

Virpi Jumisko

Suunnittelu ja myynti

050 430 0847

virpi.jumisko@keittiomaailma.fi

Valentina Jäspi

Suunnittelu ja myynti

050-437 2239

valentina.jaspi@keittiomaailma.fi

henkilökuva

Mari Lehtonen

Suunnittelu ja myynti

050 382 7234

mari.lehtonen@keittiomaailma.fi

Annika Niemi

Suunnittelu ja myynti

050 569 4954

annika.niemi@keittiomaailma.fi

Marika Hulmi

Kauppias

050 464 0675

marika.hulmi@keittiomaailma.fi

Jussi Lehtonen

Kauppias

040 835 3526

jussi.lehtonen@keittiomaailma.fi

Liisa Artukka

Yritysmyynti, myynti ja suunnittelu

0400 788 992

liisa.artukka@pronovart.fi