Keittiömaailma Vantaa Tammisto

Tule käymään

Tammiston kauppatie 18
01510 Vantaa

Suomi

Ota yhteyttä

Puhelinnumero: 010 219 3600
Puhelinnumero: Puhelun hinta kiinteän verkon liittymästä 8,35 snt/puh + 6,00 snt/min Matkaviestinverkon liittymästä 8,35 snt/puh + 17,17 snt/min

Sähköposti: info.tammisto@keittiomaailma.fi

Tiimimme

Kati Lappalainen

Kati Lappalainen

Suunnittelu ja myynti

044 781 2704

kati.lappalainen@keittiomaailma.fi

Kati Tiilikainen

Kati Tiilikainen

Suunnittelu ja myynti

050 462 2830

kati.tiilikainen@keittiomaailma.fi

Laura Rissanen

Laura Rissanen

Suunnittelu ja myynti

044 781 2779

laura.rissanen@keittiomaailma.fi

Tuija Jylhä-Sandberg

Tuija Jylhä-Sandberg

Suunnittelu ja myynti

040-504 3110

tuija.jylha@keittiomaailma.fi

henkilökuva

Valtteri Järviluoma

Suunnittelu ja myynti

044 781 2798

valtteri.jarviluoma@keittiomaailma.fi

Petteri Ilvonen

Petteri Ilvonen

Yritysmyynti, Projektipäällikkö, tarjouslaskenta

050 594 2602

petteri.ilvonen@keittiomaailma.fi

KATI TURUNEN

KATI TURUNEN

Linjasaneerausmyynti

050 301 1388

kati.turunen@keittiomaailma.fi

Pekka  Sihvola

Pekka Sihvola

Myymälävastaava, Suunnittelu ja myynti

050 3139 296

pekka.sihvola@keittiomaailma.fi

Anna Mukka

Anna Mukka

Sisustussuunnittelija SI, Suunnittelu ja myynti

050 417 6586

anna.mukka@keittiomaailma.fi

Salla Willman

Salla Willman

Äitiysvapaalla

050 415 3344

salla.willman@keittiomaailma.fi