Keittiömaailma Oulu

Yhteystiedot

Kempeleentie 9
90400 Oulu

Puh.: 0207 229 350

Sähköposti: infooulu@keittiomaailma.fi

Aukioloajat

maanantai
tiistai
keskiviikko
torstai
perjantai
lauantai
sunnuntai

Palvelemme toistaiseksi vain ajanvarauksella.
Keittiösuunnittelu onnistuu myös kätevässä verkkotapaamisessa.

A la Carte -keittiöt Bistro - kattohylly

Haluamme varmistaa turvallisen asioinnin sinulle ja henkilöstöllemme; varaathan tapaamisajan ennakkoon kätevään verkkotapaamiseen tai myymäläämme. Varaa suunnitteluaika tästä>>

Tiimimme

Juho Silvola

Juho Silvola

Projektimyynti, Rakennusliikkeet, linjasaneeraukset, talotehdas asiakkaat

050 352 4200

juho.silvola@pronovart.fi

henkilökuva

Annemari Nordenswan

040 717 8641

annemari.nordenswan@novart.fi

henkilökuva

Mika Seitsonen

0400 852 456

mika.seitsonen@novart.fi

Marjo Aspegren

Marjo Aspegren

Suunnittelu ja myynti

040 182 2299

marjo.aspegren@keittiomaailma.fi

Timo Tervonen

Timo Tervonen

Suunnittelu ja myynti

040 665 1142

timo.tervonen@keittiomaailma.fi

henkilökuva

Katja Timonen

Suunnittelu ja myynti

040-171 6400

katja.timonen@keittiomaailma.fi