Yhteystiedot

Ota reilusti yhteyttä ja pyydä minut työmaakäynnille!

Yritysmyynti

Yritysmyynti palvelee ammattirakentajia. Asiakkaina voivat olla esim. rakennusliikkeet, rakennuttajat, taloteollisuus jne. Tarjoamme kokonaisvaltaista palvelua aina toimituksesta asennukseen sekä uutena nyt myös asukasmuutospalvelua.

Varaa aika yritysmyyntiimme.
Sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@keittiomaailma.fi, jos ei ole erikseen mainittu osoitetta.

Espoo, Suomenoja

Martinkuja 10

Pauli Haapakoski, Projektipäällikkö
pauli.haapakoski@keittiomaailma.fi
044 781 2791 - Tarjouslaskenta
Aino Nykänen
aino.nykanen@keittiomaailma.fi
044 781 2792 - Tarjouslaskenta
Maija Koski
maija.koski@keittiomaailma.fi
044 781 2785 - Suunnittelu ja muutospalvelu
Anna Lojamo
anna.lojamo@keittiomaailma.fi
0504663346 - Suunnittelu ja muutospalvelu
Joni Tuominen
joni.tuominen@keittiomaailma.fi
040-5164684

Jyväskylä

Tourulantie 3

Arto Koskinen
Puh. 0400 430 010
arto.koskinen@keittiomaailma.fi

+ Mari Nevala 040-180 4344 

Joensuu

Pilkontie 3

Jukka Naumanen 
Puh. 0400 171 215
jukka.naumanen@pronovart.fi

Kuopio

Leväsentie 2 B  

Ilkka Suomi
Puh. 0400 569 673
ilkka.suomi@pronovart.fi

Lahti

Launeenkatu 12

Vesa Ulmanen
Puh. 050 464 7828
vesa.ulmanen@keittiomaailma.fi

Lappeenranta

Myllymäenkatu 34

Timo Pellinen
Puh. 0400 556 877
timo.pellinen@pronovart.fi

Oulu

Kempeleentie 9

Juho Silvola
Puh. 050 352 4200
juho.silvola@pronovart.fi

Seinäjoki

Päivölänkatu 2  

Veikko Kitinoja
Puh. 0400 567 259
veikko.kitinoja@pronovart.fi

Tampere

Rieväkatu 14, Tommi Huovilainen

Puh. 040 414 1552
tommi.huovilainen@pronovart.fi

+ Hanna Paunila 050-408 2071 (asukasmuutokset ja talotehtaat)
+ Arja Vikman 050-344 9626

Turku

Kalustekatu 1

Jussi Lehtonen
Puh. 040-835 3526
jussi.lehtonen@keittiomaailma.fi

Vantaa, Tammisto

Tammiston kauppatie 18

Petteri Ilvonen, Projektipäällikkö 
petteri.ilvonen@keittiomaailma.fi
puh.050 594 2602 - Tarjouslaskenta

Tehdas, Novart Oy, Nastola

Projektimyynti 

Kouvolantie 225

Puh. 0207 730 730

Linjasaneeraus

Putkiremontti on aina täydellinen hetki keittiön uusimiselle. Keittiömaailman kehittämällä toimintamallilla putkiremontin yhteydessä teetetty keittiö- ja / tai kylpyhuoneremontti sujuu jouhevasti ilman erillistä remonttia.

Varaa aika linjasaneerauspuollelle.
Sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@keittiomaailma.fi, jos ei ole erikseen mainittu osoitetta.

PK-Seutu

Leevi Sundberg, Projektipäällikkö
leevi.sundberg@keittiomaailma.fi
puh. 044-781 2757 - urakoitsijat ja avainasiakkaat

Jari Savolainen
jari.savolainen@keittiomaailma.fi
puh.040-483 4577 - Suunnittelu ja myynti

Jaana Eriksson
jaana.eriksson@keittiomaailma.fi
puh. 050-325 3235 - Suunnittelu ja myynti

Kati Turunen
kati.turunen@keittiomaailma.fi
puh. 050-301 1388 - Suunnittelu ja myynti

Joensuu

Pilkontie 3

Jukka Naumanen 
Puh. 0400 171 215
jukka.naumanen@pronovart.fi

Jyväskylä

Tourulantie 3

Arto Koskinen
Puh. 0400 430 010
arto.koskinen@keittiomaailma.fi

+ Mari Nevala 040-180 4344 

Kuopio

Leväsentie 2 B  

Ilkka Suomi
Puh. 0400 569 673
ilkka.suomi@pronovart.fi

Lahti

Launeenkatu 12

Puh. 0207 479 640
infolahti@keittiomaailma.fi

Arto Kokkonen 040-738 9056

Lappeenranta

Myllymäenkatu 34

Timo Pellinen
Puh. 0400 556 877
timo.pellinen@pronovart.fi

Oulu

Kempeleentie 9

Juho Silvola
Puh. 050 352 4200
juho.silvola@pronovart.fi

Seinäjoki

Päivölänkatu 2  

Veikko Kitinoja
Puh. 0400 567 259
veikko.kitinoja@pronovart.fi

Tampere

Rieväkatu 14

Tommi Huovilainen
Puh. 040 414 1552
tommi.huovilainen@pronovart.fi

+ Anne Hakala 050-526 5544

Turku

Satakunnantie 162

Jussi Lehtonen
Puh. 040-835 3526
jussi.lehtonen@keittiomaailma.fi