Yhteystiedot

Ota reilusti yhteyttä ja pyydä minut työmaakäynnille!

Yritysmyynti

Yritysmyynti palvelee ammattirakentajia. Asiakkaina voivat olla esim. rakennusliikkeet, rakennuttajat, taloteollisuus jne. Tarjoamme kokonaisvaltaista palvelua aina toimituksesta asennukseen sekä uutena nyt myös asukasmuutospalvelua.

Varaa aika yritysmyyntiimme.

Espoo, Suomenoja

Martinkuja 10

Pauli Haapakoski - Projektipäällikkö
pauli.haapakoski@keittiomaailma.fi
Puh. 044-781 2791                                                                 
Maija Koski - Suunnittelu ja muutospalvelu
maija.koski@keittiomaailma.fi
Puh. 044-781 2785 

Erkki Siren - Suunnittelu ja muutospalvelu
erkki.siren@keittiomaailma.fi
Puh. 044-781 2773 

Aino Nykänen - Suunnittelu ja muutospalvelu
aino.nykanen@keittiomaailma.fi 
Puh. 044-781 2792

Joni Tuominen
joni.tuominen@keittiomaailma.fi

Helsinki keskusta

Fabianinkatu 19
Runeberginkatu 57

Pauli Haapakoski - Projektipäällikkö
pauli.haapakoski@keittiomaailma.fi
Puh. 044-781 2791

Anna Lojamo - Suunnittelu ja muutospalvelu
anna.lojamo@keittiomaailma.fi
Opintovapaalla

Helsinki Lanterna

Varikkotie 2

Markus Bollström - Kauppias/yrittäjä
markus@keittiomaailma.fi
Puh. 044-245 4001

Leevi Sundberg - Kauppias/yrittäjä
leevi@keittiomaailma.fi
Puh. 044-974 0475 

Jyväskylä

Tourulantie 13

Arto Koskinen
arto.koskinen@keittiomaailma.fi
Puh. 0400-430 010

Mari Nevala 040-180 4344 

Joensuu

Raatekankaantie 1

Jukka Naumanen 
jukka.naumanen@pronovart.fi
Puh. 0400-171 215

Kuopio

Leväsentie 2 B  

Ilkka Suomi
ilkka.suomi@pronovart.fi
Puh. 0400-569 673

Lahti

Launeenkatu 12

Vesa Ulmanen
vesa.ulmanen@keittiomaailma.fi
Puh. 050-464 7828

Lappeenranta

Myllymäenkatu 34

Timo Pellinen
timo.pellinen@pronovart.fi
Puh. 0400-556 877

Oulu

Kempeleentie 9

Heikki Helomaa
heikki.helomaa@keittiomaailma.fi
Puh. 050-432 5706

Rovaniemi

Vierustie 5
96320 Rovaniemi
(Iskun talo)

Minna Eriksen
minna.eriksen@keittiomaailma.fi
Puh. 050-910 3455

Seinäjoki

Päivölänkatu 2  

Veikko Kitinoja
veikko.kitinoja@pronovart.fi
Puh. 0400-567 259

Tampere

Kauppakeskus Kale, Jäähallinkaari 3

Arja Vikman - Projektipäällikkö
arja.vikman@keittiomaailma.fi
Puh. 050-344 9626

Tommi Huovilainen
tommi.huovilainen@keittiomaailma.fi
Puh. 040-414 1552

Turku

Kalustekatu 1

Jussi Lehtonen
jussi.lehtonen@keittiomaailma.fi
Puh. 040-835 3526

 

Vantaa, Tammisto

Tammiston kauppatie 18

Petteri Ilvonen - Projektipäällikkö 
petteri.ilvonen@keittiomaailma.fi
Puh. 050-594 2602 - Tarjouslaskenta

Tehdas, Novart Oy, Nastola

Projektimyynti 

Kouvolantie 225

Puh. 0207 730 730

Linjasaneeraus

Putkiremontti on aina täydellinen hetki keittiön uusimiselle. Keittiömaailman kehittämällä toimintamallilla putkiremontin yhteydessä teetetty keittiö- ja / tai kylpyhuoneremontti sujuu jouhevasti ilman erillistä remonttia.

Varaa aika linjasaneerauspuollelle.

PK-Seutu

Jari Savolainen - Suunnittelu ja myynti
jari.savolainen@keittiomaailma.fi
Puh. 040-483 4577 

Kati Turunen - Suunnittelu ja myynti
kati.turunen@keittiomaailma.fi
Puh. 050-301 1388

Helsinki Lanterna

Varikkotie 2

Anni Kinnunen - Suunnittelu ja myynti
anni.kinnunen@keittiomaailma.fi
Puh. 040-668 8611 

Leevi Sundberg - Kauppias/yrittäjä
leevi@keittiomaailma.fi
Puh. 044-974 0475 

Joensuu

Raatekankaantie 1

Jukka Naumanen 
jukka.naumanen@pronovart.fi
Puh. 0400-171 215

Jyväskylä

Tourulantie 13

Arto Koskinen
arto.koskinen@keittiomaailma.fi
Puh. 0400-430 010

Mari Nevala 040-180 4344 

Kuopio

Leväsentie 2 B  

Ilkka Suomi
ilkka.suomi@pronovart.fi
Puh. 0400-569 673

Lahti

Launeenkatu 12

Puh. 0207 479 640
infolahti@keittiomaailma.fi

Arto Kokkonen 040-738 9056

Lappeenranta

Myllymäenkatu 34

Timo Pellinen
timo.pellinen@pronovart.fi
Puh. 0400-556 877

Oulu

Kempeleentie 9

Heikki Helomaa
heikki.helomaa@keittiomaailma.fi
Puh. 050-432 5706

Rovaniemi

Vierustie 5
96320 Rovaniemi
(Iskun talo)

Minna Eriksen
minna.eriksen@keittiomaailma.fi
Puh. 050-910 3455

Seinäjoki

Päivölänkatu 2  

Sami Tiisjärvi
sami.tiisjarvi@keittiomaailma.fi
Puh. 0400-892 608

Mari Tasanko
mari.tasanko@keittiomaailma.fi
Puh. 050-387 3176

Tampere

Kauppakeskus Kale, Jäähallinkaari 3

Anne Hakala - Suunnittelu ja myynti
anne.hakala@keittiomaailma.fi
Puh. 050-526 5544

Tommi Huovilainen
tommi.huovilainen@keittiomaailma.fi
Puh. 040-414 1552

Turku

Kalustekatu 1

Jussi Lehtonen
jussi.lehtonen@keittiomaailma.fi
Puh. 040-835 3526

Liisa Artukka
liisa.artukka@pronovart.fi
Puh. 0400-788 992