Yhteystiedot

Ota reilusti yhteyttä ja pyydä minut työmaakäynnille!

Yritysmyynti

Yritysmyynti palvelee ammattirakentajia. Asiakkaina voivat olla esim. rakennusliikkeet, rakennuttajat, taloteollisuus jne. Tarjoamme kokonaisvaltaista palvelua aina toimituksesta asennukseen sekä uutena nyt myös asukasmuutospalvelua.

Varaa aika yritysmyyntiimme.
Sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@keittiomaailma.fi, jos ei ole erikseen mainittu osoitetta.

Espoo, Suomenoja

Martinkuja 10
Pauli Haapakoski, Projektipäällikkö
pauli.haapakoski@keittiomaailma.fi
044 781 2791
Maija Koski
maija.koski@keittiomaailma.fi
044 781 2785 - Suunnittelu ja muutospalvelu
Anna Lojamo
anna.lojamo@keittiomaailma.fi
0504663346 - Suunnittelu ja muutospalvelu
Erkki Siren
erkki.siren@keittiomaailma.fi
044 781 2773 - Suunnittelu ja muutospalvelu
Joni Tuominen
joni.tuominen@keittiomaailma.fi
Aino Nykänen (äitiyslomalla)
aino.nykanen@keittiomaailma.fi

Helsinki keskusta

Fabianinkatu 19
Runeberginkatu 57

Pauli Haapakoski, Projektipäällikkö
pauli.haapakoski@keittiomaailma.fi
044 781 2791

Anna Lojamo
anna.lojamo@keittiomaailma.fi
0504663346 - Suunnittelu ja muutospalvelu

Helsinki Lanterna

Varikkotie 2

Markus Bollström, kauppias/yrittäjä
markus@keittiomaailma.fi
puh. 0442454001 

Leevi Sundberg, kauppias/yrittäjä
leevi@keittiomaailma.fi
puh.0449740475 

Jyväskylä

Tourulantie 13

Arto Koskinen
Puh. 0400 430 010
arto.koskinen@keittiomaailma.fi

+ Mari Nevala 040-180 4344 

Joensuu

Pilkontie 3

Jukka Naumanen 
Puh. 0400 171 215
jukka.naumanen@pronovart.fi

Kuopio

Leväsentie 2 B  

Ilkka Suomi
Puh. 0400 569 673
ilkka.suomi@pronovart.fi

Lahti

Launeenkatu 12

Vesa Ulmanen
Puh. 050 464 7828
vesa.ulmanen@keittiomaailma.fi

Lappeenranta

Myllymäenkatu 34

Timo Pellinen
Puh. 0400 556 877
timo.pellinen@pronovart.fi

Oulu

Kempeleentie 9

Juho Silvola
Puh. 050 352 4200
juho.silvola@pronovart.fi

Rovaniemi

Aittatie 11
96100 Rovaniemi

Minna Eriksen
Puh. 050 910 3455
minna.eriksen@keittiomaailma.fi

Seinäjoki

Päivölänkatu 2  

Veikko Kitinoja
Puh. 0400 567 259
veikko.kitinoja@pronovart.fi

Tampere

Rieväkatu 14

Arja Vikman, projektipäällikkö
Puh. 050-344 9626
arja.vikman@keittiomaailma.fi

Tommi Huovilainen
Puh. 040 414 1552
tommi.huovilainen@keittiomaailma.fi

Turku

Kalustekatu 1

Jussi Lehtonen
Puh. 040-835 3526
jussi.lehtonen@keittiomaailma.fi

Liisa Artukka
Puh. 0400 788 992
liisa.artukka@pronovart.fi

Vantaa, Tammisto

Tammiston kauppatie 18

Petteri Ilvonen, Projektipäällikkö 
petteri.ilvonen@keittiomaailma.fi
puh.050 594 2602 - Tarjouslaskenta

Tehdas, Novart Oy, Nastola

Projektimyynti 

Kouvolantie 225

Puh. 0207 730 730

Linjasaneeraus

Putkiremontti on aina täydellinen hetki keittiön uusimiselle. Keittiömaailman kehittämällä toimintamallilla putkiremontin yhteydessä teetetty keittiö- ja / tai kylpyhuoneremontti sujuu jouhevasti ilman erillistä remonttia.

Varaa aika linjasaneerauspuollelle.
Sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@keittiomaailma.fi, jos ei ole erikseen mainittu osoitetta.

PK-Seutu

Jari Savolainen
jari.savolainen@keittiomaailma.fi
puh.040-483 4577 - Suunnittelu ja myynti

Kati Turunen
kati.turunen@keittiomaailma.fi
puh. 050-301 1388 - Suunnittelu ja myynti

Helsinki Lanterna

Varikkotie 2

Markus Bollström, kauppias/yrittäjä
markus@keittiomaailma.fi
puh. 0442454001 

Leevi Sundberg, kauppias/yrittäjä
leevi@keittiomaailma.fi
puh.0449740475 

Joensuu

Pilkontie 3

Jukka Naumanen 
Puh. 0400 171 215
jukka.naumanen@pronovart.fi

Jyväskylä

Tourulantie 13

Arto Koskinen
Puh. 0400 430 010
arto.koskinen@keittiomaailma.fi

+ Mari Nevala 040-180 4344 

Kuopio

Leväsentie 2 B  

Ilkka Suomi
Puh. 0400 569 673
ilkka.suomi@pronovart.fi

Lahti

Launeenkatu 12

Puh. 0207 479 640
infolahti@keittiomaailma.fi

Arto Kokkonen 040-738 9056

Lappeenranta

Myllymäenkatu 34

Timo Pellinen
Puh. 0400 556 877
timo.pellinen@pronovart.fi

Oulu

Kempeleentie 9

Juho Silvola
Puh. 050 352 4200
juho.silvola@pronovart.fi

Rovaniemi

Aittatie 11
96100 Rovaniemi

Minna Eriksen
Puh. 050 910 3455
minna.eriksen@keittiomaailma.fi

Seinäjoki

Päivölänkatu 2  

Sami Tiisjärvi
Puh. 0400 892 608
sami.tiisjarvi@keittiomaailma.fi

Mari Tasanko
Puh. 050 387 3176
mari.tasanko@keittiomaailma.fi

Tampere

Rieväkatu 14

Anne Hakala, suunnittelu ja myynti
Puh. 050-526 5544
anne.hakala@keittiomaailma.fi

Tommi Huovilainen
Puh. 040 414 1552
tommi.huovilainen@keittiomaailma.fi

Turku

Satakunnantie 162

Jussi Lehtonen
Puh. 040-835 3526
jussi.lehtonen@keittiomaailma.fi

Liisa Artukka
Puh. 0400 788 992
liisa.artukka@pronovart.fi