Yhteystiedot

Ota reilusti yhteyttä ja pyydä minut työmaakäynnille!

Projektimyynti

Projektimyynti palvelee ammattirakentajia. Asiakkaina voivat olla esim. rakennusliikkeet, rakennuttajat, taloteollisuus jne. Tarjoamme kokonaisvaltaista palvelua aina toimituksesta asennukseen sekä uutena nyt myös asukasmuutospalvelua.

Varaa aika projektimyyntiimme.
Sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@keittiomaailma.fi, jos ei ole erikseen mainittu osoitetta.

Espoo, Suomenoja

Martinkuja 10

Joni Tuominen, puh.040-516 4684
joni.tuominen@keittiomaailma.fi

+ Markus Bollström 044-781 2763
+ Aino Nykänen 044-781 2792
+ Pauli Haapakoski 044-781 2791
+ Jani Keinänen 050-594 9448 (Design Talo)
+ Maija Koski 044-781 2785

Jyväskylä

Tourulantie 3

Arto Koskinen
Puh. 0400 430 010
arto.koskinen@keittiomaailma.fi

+ Mari Nevala 040-180 4344 

Joensuu

Pilkontie 3

Jukka Naumanen 
Puh. 0400 171 215
jukka.naumanen@pronovart.fi

Kuopio

Leväsentie 2 B  

Ilkka Suomi
Puh. 0400 569 673
ilkka.suomi@pronovart.fi

Lahti

Launeenkatu 12

Vesa Ulmanen
Puh. 050 464 7828
vesa.ulmanen@keittiomaailma.fi

Lappeenranta

Myllymäenkatu 34

Timo Pellinen
Puh. 0400 556 877
timo.pellinen@pronovart.fi

Oulu

Kempeleentie 9

Juho Silvola
Puh. 050 352 4200
juho.silvola@pronovart.fi

Seinäjoki

Päivölänkatu 2  

Veikko Kitinoja
Puh. 0400 567 259
veikko.kitinoja@pronovart.fi

Tampere

Rieväkatu 14, Tommi Huovilainen

Puh. 040 414 1552
tommi.huovilainen@pronovart.fi

+ Hanna Paunila 050-408 2071 (asukasmuutokset ja talotehtaat)
+ Arja Vikman 050-344 9626

Turku

Kalustekatu 1

Jussi Lehtonen
Puh. 040-835 3526
jussi.lehtonen@keittiomaailma.fi

Tehdas, Novart Oy, Nastola

Projektimyynti 

Kouvolantie 225

Puh. 0207 730 730

Novart Oy projektimyynti kartta2

Linjasaneeraus

Putkiremontti on aina täydellinen hetki keittiön uusimiselle. Keittiömaailman kehittämällä toimintamallilla putkiremontin yhteydessä teetetty keittiö- ja / tai kylpyhuoneremontti sujuu jouhevasti ilman erillistä remonttia.

Varaa aika linjasaneerauspuollelle.
Sähköpostit ovat muotoa etunimi.sukunimi@keittiomaailma.fi, jos ei ole erikseen mainittu osoitetta.

Espoo, Suomenoja

Martinkuja 10
Jari Savolainen, puh.040-483 4577
jari.savolainen@keittiomaailma.fi

Leevi Sundberg, puh. 044-781 2757
leevi.sundberg@keittiomaailma.fi

Helsinki, Lanterna, Isku

Varikkotie 2

Kati Turunen
puh.050-301 1388
kati.turunen@keittiomaailma.fi

Joensuu

Pilkontie 3

Jukka Naumanen 
Puh. 0400 171 215
jukka.naumanen@pronovart.fi

Jyväskylä

Tourulantie 3

Arto Koskinen
Puh. 0400 430 010
arto.koskinen@keittiomaailma.fi

+ Mari Nevala 040-180 4344 

Kuopio

Leväsentie 2 B  

Ilkka Suomi
Puh. 0400 569 673
ilkka.suomi@pronovart.fi

Lahti

Launeenkatu 12

Puh. 0207 479 640
infolahti@keittiomaailma.fi

Arto Kokkonen 040-738 9056

Lappeenranta

Myllymäenkatu 34

Timo Pellinen
Puh. 0400 556 877
timo.pellinen@pronovart.fi

Oulu

Kempeleentie 9

Juho Silvola
Puh. 050 352 4200
juho.silvola@pronovart.fi

Seinäjoki

Päivölänkatu 2  

Veikko Kitinoja
Puh. 0400 567 259
veikko.kitinoja@pronovart.fi

Tampere

Rieväkatu 14

Tommi Huovilainen
Puh. 040 414 1552
tommi.huovilainen@pronovart.fi

+ Anne Hakala 050-526 5544

Turku

Satakunnantie 162

Jussi Lehtonen
Puh. 040-835 3526
jussi.lehtonen@keittiomaailma.fi

Vantaa, Tammisto

Tammiston kauppatie 18

Puh. 010 219 3696
putkiremontti@keittiomaailma.fi

+ Petteri Ilvonen 050 594 2602