Keittiömaailma Espoo

Yhteystiedot

Martinkuja 10
02270 Espoo

Puh.: 09-819 4560

Sähköposti: info@keittiomaailma.fi

Aukioloajat

maanantai
tiistai
keskiviikko
torstai
perjantai
lauantai
sunnuntai

Suosittelemme varaamaan ajan verkkotapaamiseen tai myymälään. Näin turvaamme paremmin asiakkaiden ja henkilökunnan terveyden.

I Esbo Finno betjänar Pernilla Arpia också på svenska!

A la Carte -keittiöt GraffioX 164AL tumma harmaa puu mikrolaminaatti

Käytössämme ovat nykyaikaiset välineet, joilla keittiösuunnitelmat voidaan käydä vaivattomasti läpi videoyhteyden kautta. Aloitetaan unelmiesi keittiön suunnittelu jo tänään, vaikka suoraan kotisohvaltasi! Varaa aika maksuttomaan tapaamiseen tästä>>

Espoon Keittiömaailma on erikoistunut yksilöllisten ja laadukkaiden kalusteratkaisujen ammattitaitoiseen suunnittelemiseen ja toteuttamiseen. Teitä palvelemassa ovat kokeneet suunnittelijat ja puusepät, joiden avulla uuden keittiön sekä muiden kodin kalusteratkaisujen toteuttaminen on vaivatonta ja luotettavaa.

Suomen suurimmassa erikoisliikkeessä ovat esillä alan uusimmat keittiökalusteet, wc-kalusteet sekä säilytysratkaisut. Malliryhmistä löytyvät myös kyseiseen tyyliin sopivat kodinkoneet, altaat, hanat, valaisimet sekä lisävarusteet. Esillä on lisäksi inspiroivia sisustusmateriaaleja mm. välitilaratkaisuja, laattoja ja tapetteja. Keittiömaailmasta saat huolettoman keittiöremontin.

Tervetuloa tutustumaan!

Tiimimme

Susanna Sonck

Susanna Sonck

Projektivastaava, Suunnittelu ja myynti

044 781 2772

susanna.sonck@keittiomaailma.fi

Jonna Rönnberg

Jonna Rönnberg

Suunnittelu ja myynti

044 781 2760

jonna.ronnberg@keittiomaailma.fi

Säde Luttinen

Säde Luttinen

Äitiysvapaalla

044 781 2752

sade.luttinen@keittiomaailma.fi

Annika Vuorinen

Annika Vuorinen

Suunnittelu ja myynti

044 774 1661

annika.vuorinen@keittiomaailma.fi

Pernilla Arpia

Pernilla Arpia

Suunnittelu ja myynti (på svenska)

044 781 2754

pernilla.arpia@keittiomaailma.fi

Mejreme Miftari

Mejreme Miftari

Suunnittelu ja myynti

044 781 2781

mejreme.miftari@keittiomaailma.fi

Jenna Selkamo

Jenna Selkamo

Suunnittelu ja myynti

044 781 2784

jenna.selkamo@keittiomaailma.fi

Inka Palmu-Lempinen

Inka Palmu-Lempinen

Suunnittelu ja myynti

044 781 2797

inka.palmu-lempinen@keittiomaailma.fi

Katriina Laine

Katriina Laine

Suunnittelu ja myynti

044 781 2789

katriina.laine@keittiomaailma.fi

Nitika Sood

Nitika Sood

Suunnittelu ja myynti

045 234 7275

nitika.sood@keittiomaailma.fi

Jari Savolainen

Jari Savolainen

Linjasaneerausmyynti

040 483 4577

jari.savolainen@keittiomaailma.fi

Pauli Haapakoski

Pauli Haapakoski

Yritysmyynti, Projektipäällikkö, tarjouslaskenta

044 781 2791

pauli.haapakoski@keittiomaailma.fi

Aino Nykänen

Aino Nykänen

Äitiysvapaalla

044 781 2792

aino.nykanen@keittiomaailma.fi

Maija Koski

Maija Koski

Yritysmyynti, Suunnittelu ja muutospalvelu

044 781 2785

maija.koski@keittiomaailma.fi

Anna Lojamo

Anna Lojamo

Yritysmyynti, Suunnittelu ja muutospalvelu

050 466 3346

anna.lojamo@keittiomaailma.fi

Jani Keinänen

Jani Keinänen

Suunnittelu ja myynti, DEN Finland muutoskohteet

050 594 9448

jani.keinanen@keittiomaailma.fi

Erkki Siren

Erkki Siren

Suunnittelu ja myynti

044 781 2773

erkki.siren@keittiomaailma.fi

Sanna Rahkonen

Sanna Rahkonen

Talouspäällikkö

044 781 2768

sanna.rahkonen@keittiomaailma.fi

Mia Heikinheimo

Mia Heikinheimo

Markkinoinnin ja hallinnon assistentti

044 781 2787

mia.heikinheimo@keittiomaailma.fi

Joni Tuominen

Joni Tuominen

Yritysmyynti, Rakennusliikemyynnin asiantuntija

joni.tuominen@keittiomaailma.fi

Vertti Rossi

Vertti Rossi

Toimitusjohtaja

(09) 819 4560

vertti.rossi@keittiomaailma.fi

Tutustu Espoo Suomenojan
Keittiömaailmaan katsomalla
video myymälästä!