Keittiömaailma Espoo Suomenoja

Yhteystiedot

Martinkuja 10
02270 Espoo

Puh.: 09-819 4560

Sähköposti: info@keittiomaailma.fi

Aukioloajat

maanantai
tiistai
keskiviikko
torstai
perjantai
lauantai
sunnuntai

Olemme 26.-28.10. mukana Omakoti-messuilla. Lue lisää ohjelmasta täältä >>

Katso video Suomenojan myymälästä sivun alareunasta!

A la Carte -keittiöt GraffioX 164AL tumma harmaa puu mikrolaminaatti

Espoon Keittiömaailma on erikoistunut yksilöllisten ja laadukkaiden kalusteratkaisujen ammattitaitoiseen suunnittelemiseen ja toteuttamiseen. Teitä palvelemassa ovat kokeneet suunnittelijat ja puusepät, joiden avulla uuden keittiön sekä muiden kodin kalusteratkaisujen toteuttaminen on vaivatonta ja luotettavaa.

Suomen suurimmassa erikoisliikkeessä ovat esillä alan uusimmat keittiökalusteet, wc-kalusteet sekä säilytysratkaisut. Malliryhmistä löytyvät myös kyseiseen tyyliin sopivat kodinkoneet, altaat, hanat, valaisimet sekä lisävarusteet. Esillä on lisäksi inspiroivia sisustusmateriaaleja mm. välitilaratkaisuja, laattoja ja tapetteja. Keittiömaailmasta saat huolettoman keittiöremontin.

Tervetuloa tutustumaan!

Tiimimme

Susanna Sonck

Susanna Sonck

Projektivastaava

044 781 2772

susanna.sonck@keittiomaailma.fi

Maarit Vettenranta

Suunnittelu ja myynti

044 7812775

maarit.vettenranta@keittiomaailma.fi

Jonna Rönnberg

Suunnittelu ja myynti

044 781 2760

jonna.ronnberg@keittiomaailma.fi

Netta Avikainen

Netta Avikainen

Suunnittelu ja myynti

044 781 2767

netta.avikainen@keittiomaailma.fi

Krista Purtsi

Suunnittelu ja myynti

044 781 2788

krista.purtsi@keittiomaailma.fi

Säde Luttinen

Säde Luttinen

Äitiysvapaalla

044 781 2752

sade.luttinen@keittiomaailma.fi

Annika Vuorinen

Annika Vuorinen

Suunnittelu ja myynti

044 781 2781

annika.vuorinen@keittiomaailma.fi

Pia Käyhkö

Pia Käyhkö

Projektivastaava

044 781 2769

pia.kayhko@keittiomaailma.fi

Irina Ksenzak

Irina Ksenzak

Äitiysvapaalla

044 781 2765

irina.ksenzak@keittiomaailma.fi

Merita Wiedmer

Merita Wiedmer

Myyntipäällikkö

044 781 2764

merita.wiedmer@keittiomaailma.fi

Jari Savolainen

Jari Savolainen

Linjasaneerausmyynti

040 483 4577

jari.savolainen@keittiomaailma.fi

Leevi Sundberg

Leevi Sundberg

Linjasaneerausmyynti Projektipäällikkö

044 781 2757

leevi.sundberg@keittiomaailma.fi

Jaana Eriksson

Jaana Eriksson

Linjasaneerausmyynti

050 3253 235

jaana.eriksson@keittiomaailma.fi

Markus Bollström

Markus Bollström

Poggenpohl Projektipäällikkö

044 781 2763

markus.bollstrom@keittiomaailma.fi

Pauli Haapakoski

Pauli Haapakoski

Yritysmyynti Projektipäällikkö

044 781 2791

pauli.haapakoski@keittiomaailma.fi

Aino Heiskala

Aino Nykänen

Yritysmyynti Projekti-insinööri

044 781 2792

aino.nykanen@keittiomaailma.fi

Maija Koski

Maija Koski

Yritysmyynti, Myynti ja suunnittelu

044 781 2785

maija.koski@keittiomaailma.fi

Anna Lojamo

Anna Lojamo

Yritysmyynti, Myynti ja suunnittelu

050 466 3346

anna.lojamo@keittiomaailma.fi

Jani Keinänen

Jani Keinänen

Suunnittelu ja myynti Designtalo-asiakkaat

050 594 9448

jani.keinanen@keittiomaailma.fi

Susanna Tuhkanen

Susanna Tuhkanen

Sisustussuunnittelija, Poggenpohl suunnittelu ja myynti

044 781 2778

susanna.tuhkanen@poggenpohl.fi

Riitta Kaunisto

Yhteyspäällikkö

044 781 2761

riitta.kaunisto@keittiomaailma.fi

Sanna Rahkonen

Talouspäällikkö

044 781 2768

sanna.rahkonen@keittiomaailma.fi

Joni Tuominen

Joni Tuominen

Rakennusliikemyynnin asiantuntija Yritysmyynti

040 516 4684

joni.tuominen@keittiomaailma.fi

Vertti Rossi

Vertti Rossi

Toimitusjohtaja

(09) 819 4560

vertti.rossi@keittiomaailma.fi

Pernilla Arpia

Suunnittelu ja myynti

044 781 2754

pernilla.arpia@keittiomaailma.fi

Tutustu Espoo Suomenojan
Keittiömaailmaan katsomalla
video myymälästä!