Keittiömaailma Tampere Kaleva

Yhteystiedot

Rieväkatu 14
33540 Tampere

Puh.: 010 219 3636

Sähköposti: info.tampere@keittiomaailma.fi

Aukioloajat

maanantai
tiistai
keskiviikko
torstai
perjantai
lauantai
sunnuntai

Poikkeavat aukioloajat 2020.

Pe 30.10 klo 10-12.00
Ke 23.12 klo 10-14.00
To 31.12 klo 10-14.00

2021
La 2.1 suljettu

Petra-keittiöt  Willa

Tampereen Keittiömaailma on monipuolinen, ammattitaitoinen ja palveleva monien merkkien keittiömyymälä. Meiltä saat saman katon alta kaiken, mitä keittiöösi tarvitset: laajan mallistovalikoiman, suunnitteluavun, kodinkoneet, keittiökalusteet, hanat, tasot, asennuksen tai vaikkapa koko keittiöremontin.

Meillä on esillä lukuisia valmiita keittiöryhmiä, täysin toimiva testikeittiö sekä kylpyhuoneryhmiä, kodinhoitohuoneita ja säilytysjärjestelmiä.

Tervetuloa tutustumaan!

Tiimimme

Tommi Huovilainen

Tommi Huovilainen

Kauppias

040 414 1552

tommi.huovilainen@keittiomaailma.fi

Arja Vikman

Arja Vikman

Projektipäällikkö

050 344 9626

arja.vikman@keittiomaailma.fi

Erja Rautaneva

Erja Rautaneva

Suunnittelu ja myynti

050 577 3260

erja.rautaneva@keittiomaailma.fi

Jani Rajakangas

Jani Rajakangas

Kauppias | Asennuspäällikkö

050 564 1587

jani.rajakangas@keittiomaailma.fi

Anne Hakala

Anne Hakala

Linjasaneeraus I Suunnittelu ja myynti

050-526 5544

anne.hakala@keittiomaailma.fi

Heidi Helin

Suunnittelu ja myynti

050 467 5880

heidi.helin@keittiomaailma.fi

Tuula Kiiveri

Tuula Kiiveri

Suunnittelu ja myynti

050-564 2352

tuula.kiiveri@keittiomaailma.fi