Keittiömaailma Vantaa Tammisto

Yhteystiedot

Tammiston kauppatie 18
01510 Vantaa

Puh.: 010 219 3600

Sähköposti: info.tammisto@keittiomaailma.fi

Aukioloajat

maanantai
tiistai
keskiviikko
torstai
perjantai
lauantai
sunnuntai
Stage hyllykkö seinällä

Tammiston Keittiömaailma on monipuolinen, ammattitaitoinen ja palveleva monien merkkien keittiömyymälä. Meiltä saat saman katon alta kaiken, mitä keittiöösi tarvitset: laajan mallistovalikoiman, suunnitteluavun, kodinkoneet, keittiökalusteet, hanat, tasot, asennuksen tai vaikkapa koko keittiöremontin.

Meillä on esillä lukuisia valmiita keittiöryhmiä, täysin toimiva testikeittiö sekä kylpyhuoneryhmiä, kodinhoitohuoneita ja säilytysjärjestelmiä.

Tervetuloa tutustumaan!

Tiimimme

Kati Tiilikainen

Kati Tiilikainen

Suunnittelu ja myynti

050 462 2830

kati.tiilikainen@keittiomaailma.fi

Tuija Jylhä-Sandberg

Tuija Jylhä-Sandberg

Suunnittelu ja myynti

040-504 3110

tuija.jylha@keittiomaailma.fi

Sanna Siik-Keskisarja

Suunnittelu ja myynti

050-337 4374

sanna.siik-keskisarja@keittiomaailma.fi

Petteri Ilvonen

Petteri Ilvonen

Yritysmyynti Projektipäällikkö

050 594 2602

petteri.ilvonen@keittiomaailma.fi

Pekka Sihvola

Suunnittelu ja myynti

050 3139 296

pekka.sihvola@keittiomaailma.fi

Salla Willman

Suunnittelu ja myynti

050 415 3344

salla.willman@keittiomaailma.fi

Kati Lappalainen

Kati Lappalainen

Suunnittelu ja myynti

044 781 2704

kati.lappalainen@keittiomaailma.fi